Θέλετε από ένα barcode να μάθετε...
πληροφορίες για το προϊόν;
ποια εταιρεία διακινεί προϊόντα με αυτό τον κωδικό barcode;
την ιστοσελίδα της εταιρείας;
τη διεύθυνση της εταιρείας;
τη θέση της στο χάρτη;
Σε όλα αυτά απαντά το i520
Το i520 παρέχει πρόσβαση μέσω του κινητού ή του tablet σας στον διεθνή ηλεκτρονικό κατάλογο - μητρώο κωδικών barcode, που δημιούργησε η 520 Barcode Hellas, ο οποίος περιέχει όλες τις εταιρείες που χρησιμοποιούν κωδικούς barcode από 520 και όχι μόνο.
Μέσα από το i520
H επιχείρηση που κωδικοποιεί προϊόντα εξασφαλίζει την προβολή των προϊόντων της σε ολόκληρο τον κόσμο (είναι διαθέσιμο και στην αγγλική γλώσσα). Με την εφαρμογή i520 για κινητά/tablet, τα ελληνικά προϊόντα βρίσκονται στο smartphone κάθε καταναλωτή και ταξιδεύουν ανά τον κόσμο, ενισχύοντας το ανταγωνιστικό τους πλεονέκτημα και την προώθησή τους στις ξένες αγορές.
Ο καταναλωτής από το barcode ενός προϊόντος μπορεί να εντοπίσει την εταιρεία που έχει κωδικοποιήσει, παράξει ή διακινήσει το συγκεκριμένο προϊόν.
Πώς λειτουργεί;
Απλά «σκανάρετε» το barcode του προϊόντος με την κάμερα του κινητού/tablet σας. Το i520 θα κάνει τα υπόλοιπα.
![i520 - screenshot](https://lh4.ggpht.com/4Oh55m3bDnr61q8KLCuQTkiqrGREGolgmWVar-vr75v3Xhya03MJjC8RPqSRnA2nah8=h900)
![i520 - screenshot](https://lh3.ggpht.com/y3q5h8jIY57rowo62wHOX4rpItOCD-PAw3Tb0vBpUcu5eR8LWdJvzWGU11six3YJwbk=h900)
πληροφορίες για το προϊόν;
ποια εταιρεία διακινεί προϊόντα με αυτό τον κωδικό barcode;
την ιστοσελίδα της εταιρείας;
τη διεύθυνση της εταιρείας;
τη θέση της στο χάρτη;
Σε όλα αυτά απαντά το i520
Το i520 παρέχει πρόσβαση μέσω του κινητού ή του tablet σας στον διεθνή ηλεκτρονικό κατάλογο - μητρώο κωδικών barcode, που δημιούργησε η 520 Barcode Hellas, ο οποίος περιέχει όλες τις εταιρείες που χρησιμοποιούν κωδικούς barcode από 520 και όχι μόνο.
Μέσα από το i520
H επιχείρηση που κωδικοποιεί προϊόντα εξασφαλίζει την προβολή των προϊόντων της σε ολόκληρο τον κόσμο (είναι διαθέσιμο και στην αγγλική γλώσσα). Με την εφαρμογή i520 για κινητά/tablet, τα ελληνικά προϊόντα βρίσκονται στο smartphone κάθε καταναλωτή και ταξιδεύουν ανά τον κόσμο, ενισχύοντας το ανταγωνιστικό τους πλεονέκτημα και την προώθησή τους στις ξένες αγορές.
Ο καταναλωτής από το barcode ενός προϊόντος μπορεί να εντοπίσει την εταιρεία που έχει κωδικοποιήσει, παράξει ή διακινήσει το συγκεκριμένο προϊόν.
Πώς λειτουργεί;
Απλά «σκανάρετε» το barcode του προϊόντος με την κάμερα του κινητού/tablet σας. Το i520 θα κάνει τα υπόλοιπα.